
- Немає в наявності
- Код: 5489659
Напольные весы электронные 180 кг Каблуки
332 ₴
- +380 (98) 093-38-37Товари для жінок, для дому
Ваги підлогові ERSTECH HFS180/30ER застосовуються в домашніх умовах для зважування та відстеження динаміки зміни ваги для всіх членів сім'ї. Це дуже точні електронні підлогові ваги зі скляною платформою.
Удобное электронное устройство, способное быстро и максимально точно определить Ваш вес и подтолкнуть на достижение еще больших результатов.Весы выполнены из безопасного закалённого стекла. Платформа широкая, ударопрочная, способна выдержать нагрузку до 180 кг. Большой электронный экран отображает результат в виде крупных, легко читаемых цифр. Работают весы от одной литиевой батарейки типа CR2032 (входит в комплект).
Для экономичного расходования элементов питания предусмотрено автоматическое отключение весов после окончания взвешивания.
Технические характеристики:
- Максимальна вага: 180 кг
- Автовимикання: 10 секунд
- Високоточний сенсор
- Точність вимірювання: 100 г
- Тип: Електронні
- Автоматичне включення/вимикання: є/є
- Аналізатори: індикація перевантаження і низького рівня заряду батареї
- Матеріал корпусу: скло
- Живлення: 1x CR 2032

Бажаєте дізнатися більше або оформити замовлення звертайтесь за телефонами:
+38063-531-0337
+38098-093-3837
| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Виробник | Erstech |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція автовключення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
- Ціна: 332 ₴


