
- Немає в наявності
- Код: 64373832
Електронні ваги підлогові RSB09-P до 150 кг
382 ₴
- +380 (98) 093-38-37Товари для жінок, для дому
Підлогові електронні ваги RSB09-P застосовуються в домашніх умовах для зважування, витримують вагу до 150 кг.
Вже не одне століття ваги вважаються самим ідеальним пристроєм для вимірювання ваги. Ваги ROTEX RSB09-P - оригінальні і гранично точні ваги. Вони дозволять вам завжди контролювати вагу і тим самим піклується про своє здоров'я.
Характеристики :
- Виробник: ROTEX
- Матеріал : загартоване скло
- Мінімальний вага : 150 кг
- Автоматичне включення : є
- Вага: 1.1 кг
- Розміри : 26х26 см
- Похибка вимірювання : 100 г
Електронні ваги підкуповують точністю, способом відображення даних та допоміжним функціоналом. Іспользование ваг допомагає швидко визначити вагу користувача, маса якого не перевищує 150 кілограмів.
Переваги електронних ваг RSB09-P:
- Висока точність вимірювань .
- Великий діапазон вимірювань, надійність, широкий допоміжний функціонал.
- Дизайн може бути будь-яким і не залежить від функціоналу.
- На нуль апарат встановлюється автоматично.
- Багато електронні підлогові ваги можуть відображати результати зважування в різних одиницях: у фунтах або кілограмах.
- Низька похибка результату.
- Маленькі габарити.
- Відображення результату у цифровому вигляді.
Підлогові ваги Rotex RSB09-P – мають оригінальний і сучасний дизайн, який припаде до душі кожному. Модель впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Варто зауважити, що електронні ваги дуже чутливі, тому вимірювання їх точні і актуальні. Вони працюють на основі датчиків і мікросхем. Оброблена інформація виводиться на дисплей, який розташований у верхній частині платформи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми, Фунти, Унції |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція автовключення | Так |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Вага | 1.1 кг |
- Ціна: 382 ₴



