
- Немає в наявності
- Код: 654469
Електронні ваги Magio MG-818 Квіти до 150 кг
399 ₴
- +380 (98) 093-38-37Товари для жінок, для дому
Підлогові електронні ваги у формі квадрата витримують вагу до 150 кілограм .
Ваги Magio MG-818 виготовлені із загартованого скла в спокійному білому кольорі. Завдяки широкій платформі їх зручно і приємно використовувати, а функція автоматичного включення приведе їх у режим роботи, тільки ви на них встанете.
Пристрій визначає вагу до 150 кг з точністю до 100 р. Функція автоматичного вимкнення дозволить заощадити заряд батареї надовго, а завдяки компактним розмірам, товщина складає всього 22 мм, ваги зручно зберігати в будь-якому зручному місці.
Характеристики :
- Виробник: Magio
- Матеріал : загартоване скло
- Мінімальний вага : 150 кг
- Автоматичне включення : є
- Вага: 1.1 кг
- Розміри : 26х26 см
- Похибка вимірювання : 100 г
Ваги підлогові MG-818 застосовуються в домашніх умовах для зважування та відстеження динаміки зміни ваги. Ці електронні підлогові ваги дуже точні і мають скляну платформу. Використання ваг MG-818 допомагає швидко визначити вагу користувача, маса якого не перевищує 180 кілограмів.
Особливості ваг підлогових MAGIO MG-818:
- Квадратна основа з полірованого скла
- Цифровий рідкокристалічний дисплей
- Включення одним дотиком
- Індикатор перевантаження
- Автоматичне відключення
Варто зауважити, що електронні ваги дуже чутливі, тому вимірювання їх точні і актуальні. Вони працюють на основі датчиків і мікросхем. Оброблена інформація виводиться на дисплей, який розташований у верхній частині платформи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Одиниці виміру | Кілограми, Фунти, Унції |
| Розрахунок індексу маси тіла | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція автовключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 399 ₴



